| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 3 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 2 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Morea Baru bodyweight: 55.86 kg |
224 | |||
| 🥈 | Fred Karoho Oala bodyweight: 55.95 kg |
195 | |||
| 🥉 | Kalemonio Taaloo bodyweight: 55.58 kg |
132 |