| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 4 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Takenibeia Toromon bodyweight: 68.86 kg |
118 | |||
| 🥈 | Stevick Patris bodyweight: 65.94 kg |
114 | |||
| 🥉 | Elson Brechtefeld bodyweight: 68.40 kg |
111 |