| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 4 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Toua Udia bodyweight: 76.83 kg |
151 | |||
| 🥈 | Logona Esau bodyweight: 76.34 kg |
150 | |||
| 🥉 | Otang Karitema bodyweight: 76.81 kg |
140 |