| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 3 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Jenly Tegu Wini bodyweight: 57.49 kg |
107 | |||
| 🥈 | Mattie Sasser bodyweight: 57.18 kg |
90 | |||
| 🥉 | Monalisa Kassman bodyweight: 57.90 kg |
80 |