| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 4 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Rita Kari bodyweight: 62.99 kg |
165 | |||
| 🥈 | Hapilyn Iro bodyweight: 62.05 kg |
157 | |||
| 🥉 | Coralie Sienne bodyweight: 61.16 kg |
116 |