| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 5 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Iuniarra Sipaia bodyweight: 109.16 kg |
121 | |||
| 🥈 | Luisa Peters bodyweight: 93.72 kg |
110 | |||
| 🥉 | Suliana Fate bodyweight: 108.94 kg |
85 |