| Competition | 1993 East Asian Games |
|---|---|
| Venue |
Shanghai
|
| Held | — |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Wang Yong bodyweight: 69.85 kg |
322.5 | |||
| 🥈 | Kim Hak-Bong bodyweight: 69.65 kg |
315.5 | |||
| 🥉 | Im Sang-Ho bodyweight: 69.80 kg |
315.5 |