| Competition | 1993 East Asian Games |
|---|---|
| Venue |
Shanghai
|
| Held | — |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Kim Myong-Nam bodyweight: 75.30 kg |
160.0 | |||
| 🥈 | Choi Byeong-Chan bodyweight: 75.45 kg |
150.0 | |||
| 🥉 | Shan Baoquan bodyweight: 75.90 kg |
150.0 |