| Competition | 1993 East Asian Games |
|---|---|
| Venue |
Shanghai
|
| Held | — |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Jeong Dae-Jin bodyweight: 106.35 kg |
210.0 | |||
| 🥈 | Tomoyuki Nishikawa bodyweight: 99.20 kg |
190.0 | |||
| 🥉 | Kuo Chin-Shen bodyweight: 102.45 kg |
172.5 |