| Competition | 1994 Asian Games |
|---|---|
| Venue |
Hiroshima
|
| Held | 7 October 1994 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Zhan Xugang bodyweight: 69.70 kg |
330.0 | |||
| 🥈 | Kim Hak-Bong bodyweight: 69.10 kg |
322.5 | |||
| 🥉 | Vasily Pozyomin bodyweight: 69.22 kg |
320.0 |