| Competition | 2015 Pacific Games |
|---|---|
| Venue |
Port Moresby
|
| Held | 5 July 2015 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 2 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Manueli Tulo bodyweight: 55.66 kg |
234 | |||
| 🥈 | Elson Brechtefeld bodyweight: 55.64 kg |
220 | |||
| 🥉 | Poama Qaqa bodyweight: 55.81 kg |
213 |