| Competition | 2015 Pacific Games |
|---|---|
| Venue |
Port Moresby
|
| Held | 6 July 2015 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Manuel Minginfel bodyweight: 68.87 kg |
276 | |||
| 🥈 | Patrick Pasia bodyweight: 68.31 kg |
268 | |||
| 🥉 | Tevita Tawai bodyweight: 68.63 kg |
267 |