| Competition | 2015 Pacific Games |
|---|---|
| Venue |
Port Moresby
|
| Held | 6 July 2015 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 2 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | François Etoundi bodyweight: 76.42 kg |
135 | |||
| 🥈 | Toua Udia bodyweight: 76.83 kg |
130 | |||
| 🥉 | Mitchell Delbridge bodyweight: 76.80 kg |
125 |