| Competition | 2015 Pacific Games |
|---|---|
| Venue |
Port Moresby
|
| Held | 7 July 2015 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Mary Opeloge bodyweight: 74.44 kg |
106 | |||
| 🥈 | Apolonia Vaivai bodyweight: 74.71 kg |
94 | |||
| 🥉 | Eden Kambi bodyweight: 74.39 kg |
83 |