| Competition | 2015 Pacific Games |
|---|---|
| Venue |
Port Moresby
|
| Held | 8 July 2015 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Ele Opeloge bodyweight: 134.26 kg |
244 | |||
| 🥈 | Tracey Lambrechs bodyweight: 106.90 kg |
223 | |||
| 🥉 | Luisa Peters bodyweight: 99.97 kg |
207 |